Astăzi e ziua mea şi primesc daruri la Fundaţia Comunitară Vâlcea!

Elisabeta Stănciulescu Fundația Comunitară Vâlcea

Dragilor, luna aceasta adun 63 ani.
Și cred că știți deja că îmi puteți oferi un plus de bucurie la aniversare făcând o donație. Oricât doriți: pic cu pic se face mare. Imaginați-vă că îmi dăruiți o floare frumoasă, sau o carte, sau un espresso, un pahar cu apă...

Luna acesta aș vrea să mă bucur alături de Fundația Comunitară Vâlcea. Îmi doresc ca Gabriela Solomon să dezvolte mult timp de aici încolo proiecte întru un plus de bine în viața oamenilor din județul în care și eu m-am născut și am crescut. Și aștept, bineînțeles, ca toți prietenii care au o legătură, mai apropiată sau mai îndepărtată cu Vâlcea, să-mi și să-și facă acest dar.

Însă voi aprecia cu atât mai mult dacă prieteni care abia dacă au trecut pe acolo, ori nu au fost acolo niciodată (mergeți, sunt foarte multe locuri frumoase!) îmi vor face acest dar.
Repet, oricât doriți să oferiți, faptul că oferiți mă va bucura enorm. Puteți dona nominal, ori anonim, ori printr-un contract de sponsorizare.

Vă mulțumesc tare mult pentru fiecare dar pe care mi-l faceți.

Fundația Comunitară Vâlcea este nou intrată în familia fundațiilor comunitare din țară, un reper în societatea vâlceană, un partener dinamic care sprijină inițiativele locale prin conectarea resurselor cu proiecte de dezvoltare a comunității.

Vă solicităm sprijinul pentru a putea continua ce am început în comunitatea vâlceană! Împreună pentru județul Vâlcea!

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

La multi ani! Multumesc pt sprijin si ce faceti!
16 Jul 2020

La multi ani cu sanatate, d-na Stanciulescu!
14 Jul 2020
La multi ani binecuvantati! Multumesc pentru energie si inspiratie!
14 Jul 2020
La mulți și plini de sens ani, cu împliniri în fiecare rol! Dragă Gabi, să inițiați și să derulați, în continuare, proiecte cu impactul dorit și necesar în comunitate!

Adi & Adela

La mulți ani, mulțumim pentru tot!
13 Jul 2020
Un gand bun si plin de recunostinta cu ocazia aniversarii zilei de nastere! La multi ani!

Lavinia D

La mulți ani! Si pentru că este cea mai bună urare, vă doresc exact atâția înainte câți va fi posibil ca mintea și trupul să funcționeze autonom și sănătos, oamenii buni și cu judecata echilibrată să va rămână alături, iar dvs să vă bucurați de toate. Va imbratisez cu mare drag :)
La mulți ani!
La mulți ani!
La multi ani!
13 Jul 2020
In Valcea e foarte fain. Dar cea mai faina descoperire din Valcea ,pentru mine , e Elisabeta !
12 Jul 2020

La mulți ani, sănătate și seninătate!
09 Jul 2020
Cu mare bucurie!
08 Jul 2020

Ema

La mulți ani și la multe fapte bune!
La Multi Ani !
La multi ani!

02 Jul 2020

La multi ani! La multe bucurii si la multe suflete atinse in programul de dezvoltare integrata!
02 Jul 2020